ÖT
Soru Sahibi
28 Mart 2020 12:34

Bebegimin yüzündeki kılcal damarları

Merhaba 2aylik bebeğimin doğduğundan beri yüzündeki kılcal damarları çok belirgin bunun sebebi nedir? Zamanla geçer mi yada geçmesi için yapılabilecek bişey varmi çok takıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yakup Söğütlü
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Acil

zamanla mutlaka azalacaktır. bahsettiğiniz şeyin hemanjiyom olmadığını varsayıyorum ki hemanjiomlar bile kendiliğinden gerileme eğilimindedir. sizinkisi tamamen yapısal bir durum anladığım kadarıyla. yapılacak bir şey yok ama kafaya çok takacak bir durum da değil. zamanla bebekler çok fazla şekil değiştirirler, bugünleri unutursunuz bile :)

28 Mart 2020 18:55