bh
Soru Sahibi
29 Eylül 2021 19:29

örümcek ağı ameliyatı

merhaba ben 44 yaşındayım iki kaş arası çiziklerim ve göz altı torbam var örümcek ağı ameliyatı düşünüyorum ama doğal istiyorum ebru gündeş gibi rica etsem bana ameliyat edilen hasta fotosu atabilir misiniz *** *** ** hatice dalaman bir de ne kadar yıl etkili oluyor merak ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Figen Sayın Yıldırım
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba Hatice Hanım, Gecikme için çok özür dileriz. Yüzünüzdeki sorunları ameliyatsız medikal uygulamalarla çözüme kavuşturabileceğimizi düşünüyorum. Eğer sizler için sorun olmazsa bize *** *** ** 411 nolu telefon ile ulaşırsanız ayrıntılı cevap verebilir ve sizlere randevu oluşturabiliriz. Sevgiler...

24 Ekim 2021 21:55