KR
Soru Sahibi
1 Mayıs 2024 19:25

Kıl dönmesi şüphesi

Merhabalar Uzun süre oturarak çalışan biriyim kuyruk sokumumda önce ağrı oluştu daha sonra oturamaz hale geldim bugün 3 üncü gün ve kanlı yoğun bir sıvı geldi o bölgeden ağrı kesici aldım ve şuan neredeyse ağrı yok ve daha rahat oturabiliyorum sizce durum tam olarak ne olabilir bu süreçte ilerler mi doktora gitmeli miyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene etmeden net birşey söylemek doğru olmaz muhtemelen sizde kıl dönmesi olabilir ameliyat olmanız gerekir eğer olmasak muhtemelen bu tekrar eder. Gider kist büyür

1 Mayıs 2024 20:30