dd
Soru Sahibi
26 Kasım 2021 08:55

Hipp 1 Organik Combiotic mama kabız sorunu

Merhaba, sütüm olmadığından bebeğimi doğduğundan beri Hipp 1 organik combiotic mama ile besliyoruz, şuan 20 günlük. Ancak bir haftadır kabız sorunumuz var, günde 2 kez kaka yapıyor fakat bütün gün ıkınarak çıkarıyor kakasını. Kaka cam macunu kıvamında ya da önden zeytin büyüklüğünde çok katı kıvamlı bir kaka ardından krema kıvamlı olarak geliyor. 3 gün oldu biogaia damla vermeye başladık, şuan için gözle görülür bir fark yok. Ne yapmalıyım? Mamayı değiştirmeli miyim? Zeytinyağı vs vermeli miyim? Ne zaman doktora gitmeliyim? Yardımlarınızı rica ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Nuray Uslu Kızılkan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

merhabalar, kilo alımı nasıl, topuk kanlarında sorun var mıydı?

28 Kasım 2021 19:37
dd
Soru Sahibi

Merhaba, Doğumundan 1 hafta sonra aile sağlığı merkezine ikinci topuk kanını vermeye gittik. Sorun olmazsa aranmazsınız dediler, sorun olmasa gerek kimse aramadı. Kilosununda normal olduğunu söylediler.

28 Kasım 2021 20:35
Doç. Dr. Nuray Uslu Kızılkan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

devam ediyorsa muayene edilmesinde fayda olur

3 Aralık 2021 15:25