CH
Soru Sahibi
22 Haziran 2012 17:53

Varis

Merhaba hocam, Doppler sonucuma gore sol safenofemoral bileskede grade III ve uyluk duzeyinde vena safena magnada grade IV yetmezlik,sol kruris medialinde vsm ile istirakli milimetrik varisler goruldu,hangi tedavi yontemini secmeliyim,ameliyat olmam sart midir?Bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim,yardiminiz icin simdiden tesekkurler,saygilarimla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Durmuş Alper Görür
Akupunktur , Biorezonans

Raporunuza gore operasyon goruluyor.Ama sadece dopler sonucuyla operasyon karari alinmaz klinikte onemli.En yakin kalp cerrahisi klinigine basvurun

8 Temmuz 2012 18:42