dn
Soru Sahibi
27 Eylül 2020 14:02

Türk kahvesi

Merhaba Melek Hanım,ben günde bir fincan türk kahvesi şekersiz olarak içiyorum 15 aylık bir bebeğim var ve emziriyorum benim sorum her gün içtiğim bu bir fincan kahvenin bana ve bebeğime bir zararı var mıdır yalnız ben kahveyi içerken fincandaki telvesini de bitirmiş oluyorum onu da belirtmek istedim,cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler ilginize😊

1 cevap
Cevaplar (1)

kahveye vücudunuzun verdiği yanıt cok değişken olabiliyor 🙏 kafein bazı kişilerde sistemi oldukca stresse sokucu bir yanıt verebilirken ( bu genelde Hpa aks bozukluklarında olabiliyor ) bazı kişilerde ise iyi bir antioksidan görevi görebiliyor. size tavsiyem 1 ay kahveyi hayatnzfan cıkartıp sonrasında denemeye alarak vücudunuzun net verdiği yanıtı görmeniz 🙏

27 Eylül 2020 16:50