KE
Soru Sahibi
4 Ekim 2019 22:46

Tırnaktaki siyah çizgi

Tırnaktaki siyah çizgi Merhaba,yaklaşık 2aydır sağ elimdeki baş parmağımda tam siyah olmayan bir çizgi oluştu.internetten baktığımda kanser olabileceği yazıyordu.kanserden başka belirtilerde Benin çoğalması vs.yazıyordu fakat bende böyle birşey yok ve sadece baş parmağımda var başka parmağımda da yok.ağrımda yok.bunun kanser olabilme ihtimali varmı?veya kanserden başka nedenleri ne olabilir?bu arada internette yaşıtlarımda görülmediği yazıyordu bu doğru mu?yaşım 13.şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Mustafa Volkan Yürekli
Halk Sağlığı , İşyeri Hekimliği

Tırnaktaki renk değişikliklerinin farklı sebepleri vardır, görmeden bişey demek uygun olmaz, tavsiyem cildiye hekimine başvurmanız yönündedir, geçmiş olsun.

20 Aralık 2019 18:27