CB
Soru Sahibi
28 Nisan 2023 21:56

Sut dış curumesi

Benim kızım 3yasina girecek 2 ay var ama azı dişinde ve ön dişinde siyahliklar var sizden randevu alsam ilgilenir misiniz yoksa yaşı cokmu kucuk henüz ilerlemesini istemiyorum açıkçası sizinde görmenizi istiyorum eğer onay verirseniz randevu almak istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. K.Görkem Ulu Güzel
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Çocuklarda ilk diş muayenesi, ilk süt dişi sürdüğünde ya da en geç 1 yaşında yapılmalıdır. Buradaki temel amacımız ilerleyen süreçte çürük oluşumunu engelleyerek beslenme alışkanlıklarını ve fırçalama alışkanlıklarını doğru yönetmektir.

9 Mayıs 2023 13:54