KG
Soru Sahibi
1 Eylül 2020 17:25

Rozesea hastalığı

Merhaba hocam, gül hastalığı için glutatyon tedavisi iyi gelir mi? Dermotolojinin verdiği ilaçlar işe yaramıyor, kesin sonuç verecek tedavi arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Pınar Koçyiğit
Akupunktur , Biorezonans

Merhaba biz bütüncül Tıp dediğimiz yaklaşımla bakıyoruz. Bu nedenle rosasea hastalığını sadece bir cilt hastalığı olarak değerlendirmeyiz. Tüm vücudu baştan sonà bir kontrol ederek ilerleriz. Hayatimizda ki aşırıklar veya eksiklikler neler bakarız. Tabiki öncesinde bir detoks yapılmasını sonra belirlenen bu durumlara göre tespit edeceğimiz aromaterapi dediğimiz uçucu yağ tedavisi, homeopatik bazı tentürler ve Glutatyon, ozon tedavisi önerilebilir.

2 Eylül 2020 09:42