SF
Soru Sahibi
23 Ekim 2021 08:45

Oğlumun hastalığı

Bir hafta kadar önce nefes şikayetiyle hastanede kaldık.. iyileşti çıktık .. evde aralıklı küstü ve zamanla ishal ve ateşte başladı.. yemek yemiyor…ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yakup Aslan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Neonatoloji

COVID veya başka bir virüs enfeksiyonu olabilir, test edilip şayet kusma devam ediyorsa serum verilmesi gerekir, ayrıca ishal azaltıcı probiyotik gibi ilaçlar da vardır onları da alması iyi olur. geçmiş olsun

24 Ekim 2021 16:27
Prof. Dr. Yakup Aslan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Neonatoloji

COVID veya başka bir virüs enfeksiyonu olabilir, test edilip şayet kusma devam ediyorsa serum verilmesi gerekir, ayrıca ishal azaltıcı probiyotik gibi ilaçlar da vardır onları da alması iyi olur. geçmiş olsun

24 Ekim 2021 16:27