KH
Soru Sahibi
4 Eylül 2021 17:25

Lazer epilasyon

Lazer epilasyona gidiyorum benim 3. Seansim Alexander tipi lazer kullanılıyorum genital bölgemde ama hiç dökülme olmadı koltuk altı ve diğer bölgelerimde dökülme oldu ama genital bölgemde olmadı sebebini gür ve çok olduğu için dediler ama sizce devm etmeli miyim yoksa başka bir yere mi gitmeliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Alper Gül
Medikal Estetik Tıp Doktoru

selamlar ; lazer epilasyon sonuçları kullanılan cihaz ve sistemler ile; kullanılan parametrelere bağlı olarak değişebilir. cilt ve kıl yapısı değerlendirilerek uygun sitemler seçilmelidir.kliniğimizde cilt ve kıl yapınız değerlendirilerek size uygun sistemler hakkında bilgi verilebilir. ücretsiz muayene için randevu alabilirsiniz. *** *** **

17 Eylül 2021 10:01