YA
Soru Sahibi
6 Mayıs 2024 13:22

Demir serum alt sinira yakin

Hocam ben dun test yaptirdim her gecen hafta demir serum dusuyor şimdi alt sinira yakin ferittin iyi gozukuyor acaba saçlar için yüksek oranda d vitami i ve balik yaği aliyorum etkisi olurmu pdf dosyayi gonderdim talesemi taşiyicisiyim

2 cevap
Cevaplar (2)

değerlerdesıkıntıgözükmüyor günlük değişimler g,bi duruyor geçmiş olsum Ferritin daha önemli saç için folik asit ve çinko baktırabilirsiniz

9 Mayıs 2024 08:47
YA
Soru Sahibi

Folik asit b9 11.8 çinko bir ay once 85 di

12 Mayıs 2024 19:23

değerler iyi PRP ve mezoterapitedaviis destek olabilir geçmiş olsun

31 Mayıs 2024 09:32