20 Aralık 2021 09:54

ara kanama

Merhaba hocam Evliyim 1.5 senedir Benim adetlerim hep düzenli olurdu hiçç bi sorun yasamadım bu zamana kadar geçen ay da adet gördüm normal bi şekilde ama iki adet arası silik bi şekilde kanama oldu Hafif kahverengi akıntı ile birlikle yabi peçeteyle silince belli olandan yumurtlama donemine denk geldi bu lekelenme endisenlenmelimiyim henüz doktora gitmedim 4 gündür az az olıyor adetime 10 günüm var Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Engin Korkmazer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

merhaba bu muhtemelen yumurtlama kanaması. korkulacak bir durum olduğunu düşünmüyorum geçmiş olsun

19 Şubat 2022 23:41