GN
Soru Sahibi
8 Aralık 2021 21:41

All lösemi

Hocam ben 15 sene önce lösemi olup kemoterapi tedavisiyle iyileştim. Şimdi lazer epilasyon yaptırmak istiyorum sizce bi zararı olur mu. Relaps riski olabilir mi tetikler mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Leylagül Kaynar
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Narin hanım iyi akşamlar, Elimizde lazer epilasyonun lösemiyi tetiklediğine dair bir veri mevcut değil. İşleminizi yaptırabilirsiniz.

8 Aralık 2021 22:23