km
Soru Sahibi
23 Mayıs 2020 19:54

2 aylik bebegimin agzinda et parcasi

merhaba doktor bey bebegim 2 aylikken agzinda sol ic yanakta bir et parcasi farkettim bir cikinti seklinde tam olarak dis etine esit mesafede ama yanakta boyle yanak yarilmista icinden cikmis gibi duruyor sizce ne olabilir korona yuzunden agzini acarak doktora gitmek istemedim beni bilgilendirirseniz cok sevinirim tesekkurler buarada fotografi var ama burdan gonderemiyorum sanirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Aydın Erdemir
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Neonatoloji

Merhaba maalesef görmeden yani muayene etmeden net bir şey söylemek mümkün değil. Zaten fotoğraftan da anlaşılmayabilir, yanıltıcı olabiliyor fotoğraflar.

25 Mayıs 2020 04:02