ac
Soru Sahibi
30 Kasım 2021 08:50

15 ay muayene

Merhabalar, kızım 15 aylık üst dişlerinin rengi değişti. Dr demirden dedi ama yinede bir kontrol ettirmeniz faydalı olur yorumunda bulundu. dişlerini kesinlikle fırcalatmıyor agzını da dr muayenesi ya da bizlere kesinlikle acmıyor. Randevu almak istiyorum ama korku olusur mu bilemiyorum yorumlarınızı merak ettim:(

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Nalan Kolcuoğlu
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Bizler çocuk diş hekimleri olarak ilk amacımız korku oluşturmamak. İç rahatlığı ile gelebilirsiniz

3 Aralık 2021 08:41